Każda, nawet największa gwiazda serwisu YouTube kiedyś zaczynała. Nikt nie rozpoczynał działalności z tysiącami czy milionami obserwatorów. Zdobycie rzeszy subskrybentów nie jest zadaniem prostym, ale nie jest też niemożliwe. Niezbędna jest w tym wypadku cierpliwość oraz kilka sprawdzonych metod, którymi się z Tobą dzisiaj podzielimy. Optymalizacja kanału YouTube jest istotna jeśli chcesz zdobyć nowe wyświetlenia na YT. Sprawdź szczegóły poniżej!

Czy wyświetlenia YouTube mają w ogóle znaczenie?

Oczywiście, że tak. Nie od dzisiaj wiadomo, że to dzięki nim można zarabiać. Im większa ilość wyświetleń na YouTube, tym większa ilość pieniędzy! Jeśli chcesz być youtuberem na topie, to wyświetlenia YT są dla Ciebie niezwykle ważne. Jednak zdobywanie ich to nie tak prosty proces, jak się niektórym wydaje. Nie wystarczy wrzucenie średniej jakości nagrania i poczekanie, aż zbiegną się tłumy. To o wiele bardziej skomplikowane zadanie, na które składa się wiele czynników. Przede wszystkim warto postawić na oryginalny content. Nie powielać czegoś, co robią inne kanały, a znaleźć swoją niszę i ją zapełnić. Dzięki temu w szybkim czasie konto pozyska szerokie grono odbiorców. Pod warunkiem, że za pomysłem pójdzie jakość! Nagrywanie telefonem to przeżytek. Dobre oświetlenie, solidny sprzęt i perfekcyjny montaż, to aktualnie „must have” na YouTube!

Jak wygenerować większy ruch i przyciągnąć widzów?

Podczas tworzenia i publikowania filmów pamiętaj, że pierwszą rzeczą, która przyciąga uwagę widza, jest tytuł oraz miniaturka. Ten pierwszy jest szczególnie ważny. Nie chodzi o to, by był poetycki i brzmiał wymyślnie. Ma być prosty, chwytliwy i przyciągać wzrok! Dzięki temu przyczyni się do uzyskania większej ilości lajków na YouTube. Warto również korzystać z narzędzi, które YouTube oferuje swoim użytkownikom. Jednym z nich jest możliwość tworzenia kart odsyłających do innych filmów. No i nie zapominajmy o promowaniu kanału w innych serwisach. Możesz przyciągnąć do siebie wielu odbiorców, publikując linki do swoich filmów w social mediach takich jak Instagram, Facebook, Twitter, Tumblr, czy nawet Pinterest. Im szybciej zacznie, tym szybciej zobaczysz efekty swojej pracy! Także, do dzieła!

Czy warto kupić wyświetlenia i lajki na yt?

Kupowanie wyświetleń YT, komentarzy YT, subskrypcji YT czy łapek w górę YT jest całkiem dobrym pomysłem. Pozwala zaoszczędzić sporo czasu i sprawia, że konto rozwija się znacznie szybciej. Z takiego rozwiązania korzysta bardzo dużo osób, nawet wśród aktualnie popularnych twórców. Ważne jest natomiast to, by działając na rynku polskim kupować tylko polskie wyświetlenia YouTube. To samo tyczy się lajków, komentarzy i subskrypcji. Nie warto więc stawiać na najtańsze oferty, które mogą pochodzić od oszustów i naciągaczy. Najbezpieczniejszym wyborem są profesjonalne i sprawdzone firmy. Pamiętaj, że stawką jest twoja popularność i rozwój konta, a w to zawsze warto inwestować!

zostaw suba

Oceń ten artykuł
Ilość głosów: 1 średnia: 5
Kategoria: YouTube