Instagram jest aktualnie jednym z najpopularniejszych serwisów społecznościowych. A liczba followersów świadczy o popularności i osiągniętym sukcesie. Dlatego też każdego dnia, zarówno Ci świeżo upieczeni, jak i Ci zaprawieni w bojach influencerzy zadają sobie to pytanie. W jaki sposób, w stosunkowo krótkim czasie, zgromadzić jak największą liczbę obserwujących na Instagramie? Podpowiadamy jak to zrobić!

Algorytmy Instagrama — jak działają?

Podstawową wiedzą, jaką należy zdobyć, jeśli chce się osiągnąć sukces na Instagramie, jest ta związana z działającymi tam algorytmami. Co więc wpływa na atrakcyjność naszego konta, a tym samym pozwala na zdobywanie nowych fanów? Jest to przede wszystkim:

  • Liczba aktualnie obserwujących profil osób
  • Średnia ilośc czasu, którą poświęcają użytkownicy na przejrzenie zdjęcia/wpisu
  • Liczba komentarzy pod publikacjami (muszą być to komentarze powyżej 4 słów).
  • Liczba osób, które zapisały posta
  • Liczba udostępnień na Instastory
  • Liczba otrzymanych latków

Jak mieć więcej followersów na Instagramie?

Sposobów na powiększenie grona swoich insta followers jest wiele. Niektóre są proste, inne bardziej skomplikowane. Warto jednak wypróbować każdy z nich i dowolnie je łączyć. Dzięki temu efekty przyjdą jeszcze szybciej. Przede wszystkim należy skupić się na tworzeniu wysokiej jakości treści. Instagram to nie tylko zdjęcia, chociaż o nie również należy dbać. Ważna jest także godzina publikacji wpisów. Wiadomo, że większość użytkowników pracuje od 8 do 16. Dlatego też najlepszym wyborem jest wrzucanie nowych treści w godzinach wieczornych, na przykład o 18 albo 19. Instagram, jak każde inne medium społecznościowe nie lubi nudy i przestoju. Systematyka jest tutaj kluczem do sukcesu. Szczególnie na początku, gdy dopiero rozwijasz swoje konto. Staraj się publikować posty codziennie, ale jednocześnie nie przesadzaj i nie zalewaj swojego profilu kilkoma zdjęciami z rzędu.

Polscy followersi na instagram – czy warto ich kupować?

Na pewno jest to inwestycja warta przemyślenia. Jednak należy podejść do tego rozsądnie. Jeśli interesują cię polskie followersy na Instagram, to jest to koszt rzędu 20-30 złotych. Oczywiście, można zrobić to taniej. Aczkolwiek zakup niskiej jakości followersów zza granicy nie tylko nie pomoże w rozwijaniu konta, ale może dodatkowo zaszkodzić. Kupowanie insta followers za pośrednictwem sprawdzonych stron jest w pełni bezpieczne. Ma się wtedy gwarancję, że profile są w pełni autentyczne i pochodzą od prawdziwych użytkowników.

Oceń ten artykuł
Ilość głosów: 1 średnia: 5
Kategoria: Instagram