Najczęściej zadawane pytania:

Większość zamówień realizowana jest w przedziale 24-96 godzin. Wszystko zależy od ilości zamawianych usług. Jeżeli zależy na szybszym terminie – wybierz opcję ekspresowej realizacji i skontaktuj się z nami!

Usługi które świadczymy są w 100% bezpieczne i bieżąco testowane przez nasz zespół, nie ma obaw o blokadę konta czy inne nieprzewidziane akcje ze strony portali na jakich działamy.

W obecnej chwili świadczymy usługi z Polski na Instagram, Facebook oraz YouTube. Znajdziesz je w kategoriach Instagram Polska, Facebook Polska oraz  YouTube Polska.

W przypadku braku możliwości realizacji usługi zwrócimy 100% pieniędzy. Alternatywnie usługi będzie można wykorzystać za jakiś czas pod innym postem. 

Nasz sklep korzysta z bramek płatniczych, które umożliwiają dziesiątki różnych metod płatności.

Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Polsce i wystawiamy faktury VAT.

Najszybszą odpowiedź otrzymasz drogą mailową bądź przez formularz kontaktowy. Oprócz tego możesz kontaktować się z nami poprzez profil na Facebooku.

Dlaczego my?

Polskie lajki

Jako jedna z nielicznych firm na rynku oferujemy zakup polskich lajków. Nasze lajki, followy, komy i udostępnienia pochodzą ze dobrych źródeł. Pracują dla nas m.in. polskie profile społecznościowe. Z nami masz szansę wygrać każdy konkurs, a zasięgi profilu mogą nieźle polecieć w górę.

Czas
realizacji

Zamówienia zaczynamy realizować już w ciągu kilku godzin od zakupu. Dlatego zakupionymi lajkami możesz cieszyć się niedługo po złożeniu zamówienia. Oferujemy także możliwość realizacji ekspresowej i stopniowego dodawania - trzeba tylko zaznaczyć odpowiednią opcję.

Super
jakość

Nasza firma rzetelnie zrealizuje usługi promocji w socialach. Z naszym działaniem promowany profil jest na dobrej drodze do zwięszonych zasięgów. Oferujemy super jakość w dobrej cenie. Z naszą promocją na pewno będą wzrosty statystyk.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze usługi realizujemy w oparciu o zasady bezpiecznego lajkowania i dostępne sposoby promocji. Wszystkie oferowane rozwiązania, zanim trafią na sklep, są testujemy na specjalnie przystosowanych do tego kontach

Wsparcie 24/7

Masz dodatkowe pytania przed złożeniem zamówienia? Dokonałeś już zakupu i potrzebujesz wsparcia? Nie ma problemu -n asz Zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy. Na każde zlecenie staramy się odpowiadać najszybciej, jak to możliwe.

Inne usługi

Nie znalazłeś wśród naszych usług tego, czego szukasz? Nic straconego. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Odezwij się do nas, napisz co Cię interesuje, a my zobaczymy jakie mamy możliwości.

Opinie naszych klientow