Najczęściej zadawane pytania:

Większość zamówień realizowana jest w przeciągu 24, maksymalnie 48 godzin. Wszystko zależy od ilości zamawianych usług. Jeżeli zależy Ci na szybszym terminie ze względu np. na zakończenie konkursu – skontaktuj się z nami!

Usługi które świadczymy są w 100% bezpieczne i bieżąco testowane przez nasz zespół, nie ma obaw o blokadę konta czy inne nieprzewidziane akcje ze strony portali na jakich działamy.

W obecnej chwili świadczymy usługi z Polski na Instagram, Facebook oraz YouTube. Znajdziesz je w kategoriach Instagram Polska, Facebook Polska oraz wyświetlenia z Polski na YouTube w zakładce YouTube.

W przypadku braku możliwości realizacji usługi zwrócimy Ci 100% pieniędzy bądź złożymy Ci alternatywną propozycję obejmującą zakres działań jaki Cię interesuje.

Dajemy Ci 100% gwarancji na wszystkie usługi w sklepie. W przypadku spadków, niedoborów uzupełnimy je bądź zwrócimy Ci proporcjonalną część pieniędzy.

Nasz sklep korzysta z bramek płatniczych Przelewy24, PayNow oraz PayPal. Istnieje możliwość bezpośredniej wpłaty na nasze konto po uprzednim kontakcie mailowym.

Jesteśmy firmą zarejestrowaną w Polsce i wystawiamy faktury VAT.

Najszybszą odpowiedź otrzymasz drogą mailową bądź telefoniczną. Oprócz tego możesz kontaktować się z nami poprzez profil na Facebooku.

Dlaczego my?

Polskie lajki

Jako jedna z nielicznych firm na rynku oferujemy zakup polskich lajków! Nasze lajki, komentarze i polubienia pochodzą tylko ze sprawdzonych źródeł – żadne fake konta, tylko prawdziwe profile! Z nami wygrasz każdy konkurs na Facebook’u, a Twoje zasięgi poszybują w górę!

Expresowa
realizacja

Większość naszych zamówień realizowana jest automatycznie. Dlatego zakupionymi lajkami możesz cieszyć się już po kilku minutach od złożenia zamówienia. Polskie lajki na Instagram i Facebook mają opóźniony start (do 24 godzin). Oferujemy także możliwość realizacji zlecenia w późniejszym terminie.

Najwyższa
jakość

Wszystkie nasze usługi realizujemy w oparciu o realne konta i sprawdzone sposoby. Brak ryzyka, brak spadków, brak możliwości wykrycia przez algorytmy kanałów social media! Najwyższa jakość w najlepszej cenie!

Bezpieczeństwo

Nasza firma to pełen profesjonalizm i rzetelne usługi. Wszystkie oferowane rozwiązania testujemy na specjalnie przystosowanych do tego kontach – z nami możesz być pewien sukcesu.

Wsparcie 24/7

Masz dodatkowe pytania przed złożeniem zamówienia? Dokonałeś już zakupu i potrzebujesz wsparcia? Nie ma problemu! Nasz Zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy. Na każde zlecenie staramy się odpowiadać najszybciej, jak to możliwe.

Inne usługi

Nie znalazłeś wśród naszych usług dokładnie tego, czego szukasz? Nic nie szkodzi! Posiadamy własne bazy prawdziwych kont, dlatego jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagający zamówieniom. Odezwij się do nas, opowiedz co Cię interesuje, a my zajmiemy się resztą!

Opinie naszych klientow