Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Wróć do sklepu

Dlaczego my?

Polskie lajki

Jako jedna z nielicznych firm na rynku oferujemy zakup polskich lajków. Nasze lajki, followy, komy i udostępnienia pochodzą ze dobrych źródeł. Pracują dla nas m.in. polskie profile społecznościowe. Z nami masz szansę wygrać każdy konkurs, a zasięgi profilu mogą nieźle polecieć w górę.

Czas
realizacji

Zamówienia zaczynamy realizować już w ciągu kilku godzin od zakupu. Dlatego zakupionymi lajkami możesz cieszyć się niedługo po złożeniu zamówienia. Oferujemy także możliwość realizacji ekspresowej i stopniowego dodawania - trzeba tylko zaznaczyć odpowiednią opcję.

Super
jakość

Nasza firma rzetelnie zrealizuje usługi promocji w socialach. Z naszym działaniem promowany profil jest na dobrej drodze do zwięszonych zasięgów. Oferujemy super jakość w dobrej cenie. Z naszą promocją na pewno będą wzrosty statystyk.

Bezpieczeństwo

Wszystkie nasze usługi realizujemy w oparciu o zasady bezpiecznego lajkowania i dostępne sposoby promocji. Wszystkie oferowane rozwiązania, zanim trafią na sklep, są testujemy na specjalnie przystosowanych do tego kontach

Wsparcie 24/7

Masz dodatkowe pytania przed złożeniem zamówienia? Dokonałeś już zakupu i potrzebujesz wsparcia? Nie ma problemu -n asz Zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy. Na każde zlecenie staramy się odpowiadać najszybciej, jak to możliwe.

Inne usługi

Nie znalazłeś wśród naszych usług tego, czego szukasz? Nic straconego. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Odezwij się do nas, napisz co Cię interesuje, a my zobaczymy jakie mamy możliwości.

Opinie naszych klientow