Dane kontaktowe

W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji! 

Można się z nami kontaktować na dwa sposoby, drogą mailową na podany poniżej adres email lub przez formularz kontaktowy. 

Z góry prosimy o cierpliwość, odpowiadamy na wszystkie wiadomości i czynimy to najszybciej jak to możliwe, w ciągu maksymalnie kilku dni. Jeśli są pytania o złożone zamówienia, wówczas bardzo prosimy koniecznie podać numer zamówienia, przyspieszy to oczekiwaną odpowiedź.

Zapraszamy do kontaktu 😊

Formularz kontaktowy

  Dlaczego my?

  Polskie lajki

  Jako jedna z nielicznych firm na rynku oferujemy zakup polskich lajków. Nasze lajki, followy, komy i udostępnienia pochodzą ze dobrych źródeł. Pracują dla nas m.in. polskie profile społecznościowe. Z nami masz szansę wygrać każdy konkurs, a zasięgi profilu mogą nieźle polecieć w górę.

  Czas
  realizacji

  Zamówienia zaczynamy realizować już w ciągu kilku godzin od zakupu. Dlatego zakupionymi lajkami możesz cieszyć się niedługo po złożeniu zamówienia. Oferujemy także możliwość realizacji ekspresowej i stopniowego dodawania - trzeba tylko zaznaczyć odpowiednią opcję.

  Super
  jakość

  Nasza firma rzetelnie zrealizuje usługi promocji w socialach. Z naszym działaniem promowany profil jest na dobrej drodze do zwięszonych zasięgów. Oferujemy super jakość w dobrej cenie. Z naszą promocją na pewno będą wzrosty statystyk.

  Bezpieczeństwo

  Wszystkie nasze usługi realizujemy w oparciu o zasady bezpiecznego lajkowania i dostępne sposoby promocji. Wszystkie oferowane rozwiązania, zanim trafią na sklep, są testujemy na specjalnie przystosowanych do tego kontach

  Wsparcie 24/7

  Masz dodatkowe pytania przed złożeniem zamówienia? Dokonałeś już zakupu i potrzebujesz wsparcia? Nie ma problemu -n asz Zespół jest zawsze gotowy i chętny do pomocy. Na każde zlecenie staramy się odpowiadać najszybciej, jak to możliwe.

  Inne usługi

  Nie znalazłeś wśród naszych usług tego, czego szukasz? Nic straconego. Jesteśmy w stanie sprostać nawet najbardziej wymagającym zleceniom. Odezwij się do nas, napisz co Cię interesuje, a my zobaczymy jakie mamy możliwości.

  Opinie naszych klientow