Założyłeś konto na Instagramie, ale liczba followersów nie rośnie w takim tempie jak sobie to pierwotnie wyobrażałeś? Chciałbyś, aby Twoje posty trafiały do znacznie szerszej publiczności niż aktualnie? Zastanawiasz się co zrobić, by przyśpieszyć rozwój konta? To wszystko marzenia i problemy wielu osób, które rozpoczynają działalność w mediach społecznościowych. Jedną z możliwości jest zakup lajków na Instagramie i tym samym poszybowanie wyżej w algorytmach serwisu.

Dlaczego warto kupić sobie lajki na Instagramie?

Może się wydawać, że nie jest to najlepsze rozwiązanie. Jednak warto popatrzeć na to szerzej. Zakup polskich lajków na insta daje szanse na wypromowanie kanału i trafienie do zdecydowanie szerszego grona odbiorców. Dzięki temu Twój kanał będzie rozrastał się zdecydowanie szybciej, a ty zaczniesz nie tylko czerpać zyski ze swojej działalności, ale również staniesz się inspiracją dla wielu osób. Posłużą one po prostu jako motor napędowy twojego kanału! Prawda jest taka, że ludzie chętniej zaczynają obserwować profile, które cieszą się już wysokimi statystykami. To działanie psychologiczne: skoro inni ludzie zdecydowali się na obserwowanie, to znaczy, że treści są wartościowe i ja też się na to zdecyduje. Tak działa świat marketingu i mediów społecznościowych.

Ile mniej więcej kosztuje zakup lajków na Instagram?

Rozbieżność cenowa na rynku jest naprawdę spora. Wszystko zależy od tego, jakie ilości zdecydujesz się kupić oraz z jakiego kraju mają pochodzić lajki. Zdecydowanie tańsze, w przeliczeniu na jedną sztukę, są największe pakiety. Niższymi cenami cechują się również kliknięcia pochodzące z krajów takich jak Indie, Pakistan czy kraje arabskie. W tym przypadku 100 sztuk lajków można kupić za około kilka złotych. Niekiedy trafiają się promocje i taki zakup to wydatek rzędu 1-2 złote. Jednak zdecydowanie bardziej wartościowe są polskie lajki Instagram i to właśnie na ich zakup lepiej się zdecydować prowadząc profil w języku polskim. Polskie lajki na Instagram kosztują około 50 groszy za jedną sztukę. To jednak bardzo dobra inwestycja i bardzo szybko przyniesie oczekiwane rezultaty. Dodatkowo warto wiedzieć, że istnieją pakiety lajków, które można podzielić między kilka zdjęć. Nie muszą one wszystkie trafiać pod jedną publikację.

Bądź zawsze o krok przed konkurencją!

Pamiętaj że, bez odpowiedniej ilości polubień pod postami, nie ma mowy o aktywnym działaniu w social mediach, a szczególnie na Instagramie. Jeśli więc aspirujesz na to, by zostać etatowym Influencerem, a także chcesz jak najszybciej podrasować swoje konto, to nie ma się nad czym zastanawiać. Warto być zawsze o krok przed swoją konkurencją i wykorzystywać wszystkie możliwości promocji, jakie są dostępne. Inwestycja w polskie lajki na insta to najlepsze co możesz zrobić, by zachęcić potencjalnych odbiorców do pozostania z Tobą na dłużej i zaobserwowania Twojego profilu.

Oceń ten artykuł
Ilość głosów: 1 średnia: 5
Kategoria: Instagram